Kolczyki złote geometryczny wzór trzykolorowe

Trójkolorowy Złoto 585
795,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wyjątkowy sposób zapięcia tych kolczyków na sztyft angielski - z zatrzaskiem prowadzonym od dołu zapobiegają zsuwaniu się ozdoby, ale też przypominają klasyczny klips. Ten element ma zaledwie 1 cm długości, ale przykuwa uwagę niespotykanym wzornictwem. Wykonany z kruszcu próby 585 w różnych kolorach: żółtym, biało-żółtym, a nawet biało-różowym lub trójkolorowym. Co więcej, na jego delikatnie wypukłej powierzchni występują wytłaczane geometryczne wzory przetykane pasami o fakturze przypominającej drobny piasek. To wszystko czyni je naprawdę niepowtarzalnym dodatkiem do eleganckich kreacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy tl k002_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Trójkolorowy
Próba 585
Waga w gramach 1.50
Wysokość w centymetrach 1.2
Szerokość w centymetrach 0.6
Średnica w centymetrach 0.6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również