Kolczyki Róża Limitowane z brylantem różowe złoto

Biało - Różowe Złoto 585
6 295,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Nasze kolczyki złote z brylantem z kolekcji Ogrody Miłości to kwintesencja elegancji i wyrafinowanego smaku. Wykonane z różowego złota próby 585, te szlachetne ozdoby zostały zaprojektowane, aby podkreślić piękno każdej chwili. Brylant o masie 0.32 ct. umieszczony na szczycie unikatowej oprawy, przyciąga uwagę swoim blaskiem, symbolizując trwałość i czystość uczuć. Oferujemy także wersje w białym oraz żółto-białym złocie, aby dopasować się do indywidualnych preferencji. Wybierając nasze kolczyki, wybierasz nie tylko biżuterię, ale momenty pełne czystej radości i uczucia wyjątkowości. Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, by czuć się pięknie każdego dnia.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy de róża kolczyki_x4_0.32
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Różowy
Próba 585
Waga w gramach 1.00
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały
Masa karatowa 0.320
Barwa brylantu H
Czystość brylantu SI
Wysokość w centymetrach 0.5
Kolekcja Ogród miłości

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również