Kolczyki srebrne kółka

Białe Srebro 925
175,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te ponadczasowe kolczyki srebrne kółka mają design, dzięki któremu świetnie pasują do większości stylizacji - również tych sportowych. Mają postać malutkich kółek zapinanych na zatrzask, wykonanych ze srebra. W przekroju kółka te są prostokątne, a to sprawia, że pokocha je niejedna miłośniczka klasyki w nowoczesnym wydaniu! Wygodne zapięcie na zatrzask umożliwia ich łatwe zakładanie i zapobiega przypadkowemu zsunięciu się z ucha.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k234_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Wysokość w centymetrach 2.7
Średnica w centymetrach 2.7

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również