Naszyjnik srebrny z czarną emalią i cyrkoniami

Żółte Srebro 925
165,00 zł

Opis Produktu

Ten wyjątkowy naszyjnik srebrny pozłacany to model na cienkim łańcuszku, z wisiorkiem o modnym obecnie kształcie kwiatu o czterech płatkach. Wypełniono go wewnątrz czarną emalią, zaś na zewnątrz otoczono drobnymi białymi cyrkoniami. Ten fantastyczny kontrast kolorów - złotego, czarnego i białego ciekawie prezentuje się na dekolcie i podkreśla wyjątkowy charakter sytuacji, do której została założona ta biżuteria.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy AE N099_X2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Rodzaj Wykończenia Emalia
Długość w centymetrach 42-46
Kolekcja Diva

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również