Naszyjnik srebrny choker z kuleczkami

Białe Srebro 925
95,00 zł

Opis Produktu

Biżuteria taka jak ta świetnie sprawdza się zarówno jako dodatek do wieczorowych kreacji, również w towarzystwie innych elementów ozdobnych, jak i jako ulubiony codzienny drobiazg noszony zawsze na szyi. Ze względu na to ten choker warto mieć w swojej szkatułce. To naszyjnik srebrny składający się z delikatnego łańcuszka, na którym umieszczono w równych odstępach niewielkie kuleczki ze srebra.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy VA N267_X1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Długość w centymetrach 39-45
Motyw Kulki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również