Naszyjnik srebrny żmijka z cyrkoniami pozłacany

Biało - Żółte Srebro 925
315,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wybierając ten wyjątkowy naszyjnik srebrny dwukolorowy z cyrkoniami możesz poczuć się jednocześnie elegancko i luksusowo, ale też skromnie. To wspaniała żmijka z pozłacanego srebra, na której umieszczono podłużny element ozdobny z białego kruszcu, wysadzany białymi cyrkoniami. Fantazyjny kontrast pomiędzy przekrojem łańcuszka a ozdoby sprawia, że ten model biżuterii jest doskonale widoczny z daleka, a blask kamieni dodatkowo to uwypukla. To świetna biżuteria na specjalne okazje dla miłośniczek minimalistycznego blichtru!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he n151_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biało - Żółty
Próba 925
Waga w gramach 6.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 42-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również