Naszyjnik srebrny typu krawatka z okrągłą monetką

Białe Srebro 925
235,00 zł

Opis Produktu

Ten subtelny naszyjnik srebrny to wspaniała kolia łańcuszkowa w bardzo nowoczesnym stylu. Charakteryzuje ją łańcuszek z wyraźnymi, szerokimi ogniwami splotu typu ankier. To model krawatka - z efektownym zwisającym łańcuszkiem kierowanym na środek dekoltu i pięknie go podkreślającym. Na jego końcu zwisa okrągła, prosta blaszka o gładkiej powierzchni - to ona nadaje naszyjnikowi bardziej nowoczesnego, kobiecego charakteru.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy va n269_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 4.50
Długość w centymetrach 48
Szerokość w centymetrach 1.5
Średnica w centymetrach 1.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również