Naszyjnik srebrny z sercem i nieskończonością pozłacany

Żółte Srebro 925
85,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten wspaniały naszyjnik srebrny pozłacany to model ponadczasowy, który zaprojektowano z myślą o kobietach, które pełnią w swoim życiu ważną rolę mamy. To kolia łańcuszkowa na wyrazistym łańcuszku, który wieńczą dwie ozdoby - wisiorek w kształcie serca i symbol nieskończoności splecione ze sobą. Na sercu umieszczono wyraźny napis "Matka", który sprawia, że jest on idealnym prezentem z okazji Dnia Mamy lub narodzin dziecka, który obdarowana kobieta z pewnością będzie chciała nosić na sobie każdego dnia.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ae n032_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 1.00
Długość w centymetrach 42-45
Szerokość w centymetrach 1
Średnica w centymetrach 1
Kolekcja Chrzest

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również