Naszyjnik srebrny z eliptyczną zawieszką pozłacane

Żółte Srebro 925
115,00 zł

Opis Produktu

Współczesna moda to przede wszystkim minimalizm w formie i ciekawy sposób przedstawienia motywu - ten naszyjnik srebrny jest tego doskonałym przykładem. To kolia łańcuszkowa pozłacana, w której główną rolę na łańcuszku typu ankier odgrywa dwustronnie mocowana zawieszka w kształcie elipsy. Prosty kształt, piękny złoty kolor i nowoczesne krawędzie zdecydowanie pozwalają zaliczyć ten naszyjnik do biżuterii nowoczesnej, której cechą charakterystyczną jest ponadczasowość.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy va n077_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.10
Długość w centymetrach 40-45
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również