Naszyjnik srebrny z kulką pozłacany

Żółte Srebro 925
95,00 zł

Opis Produktu

Ten minimalistyczny naszyjnik srebrny pozłacany idealnie reprezentuje współczesne podejście do minimalizmu. To bardzo modny łańcuszkowy model o regulowanej długości 40-45 dzięki przedłużce, z łańcuszkiem o splocie typu ankier. Jest to naszyjnik srebrny pozłacany o szlachetnym, żółtym kolorze. Zwieńczono go delikatną kulką o niewielkich rozmiarach - to właśnie dzięki niej naszyjnik jest jeszcze bardziej intrygujący, choć wyjątkowo skromny.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy VA N242_X2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Długość w centymetrach 40-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również