Naszyjnik srebrny z koniczyną pozłacany

Żółte Srebro 925
125,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Poprzez delikatny wisiorek umieszczony na długim łańcuszku, możliwe jest bardzo subtelne podkreślenie charakteru danej biżuterii i uczynienie z niej swoistego amuletu. Ten naszyjnik srebrny pozłacany łańcuszkowy w pięknym żółtym kolorze to najlepszy przykład takiego minimalistycznego designu. Na cienkim łańcuszku zawieszono wisiorek w kształcie regularnego kwiatka o czterech płatkach. Jego krawędzie są lekko wypukłe i błyszczące, w kontraście do matowego środka. Naszyjnik posiada przedłużkę do regulacji oraz zapięcie federing.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as n514_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Długość w centymetrach 42-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również