Naszyjnik srebrny owalne duże ogniwa pozłacany

Żółte Srebro 925
765,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wyraziste, duże ogniwa tego intrygującego naszyjnika to bardzo ciekawy sposób na to, aby podkreślić wyjątkowość kreacji na specjalne okazje. Naszyjnik srebrny pozłacany łańcuszkowy prezentowany tutaj, w wersji złotej prezentuje się naprawdę szlachetnie i elegancko. Składa się z jednakowych, dużych ogniw o owalnym kształcie, splecionych ze sobą zgodnie ze standardem splotu ankier. Naszyjnik zaopatrzono w karabińczyk, dzięki któremu dużo łatwiej jest go zakładać.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as n517_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 16.00
Długość w centymetrach 42-44

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również