Naszyjnik srebrny z kołem pozłacany

Żółte Srebro 925
215,00 zł

Opis Produktu

Prosty, ale niewątpliwie oryginalny wzór został w przypadku tego naszyjnika stworzony przy użyciu doskonale znanych w sztuce jubilerskiej motywów, ale połączonych w pozornie niepasującą do siebie biżuterię. Połowę naszyjnika zajmuje podwójny cienki łańcuszek, a drugą - pojedynczy o splocie ankier, ale z dużo większymi, luźnymi ogniwami. Naszyjnik srebrny pozłacany wieńczy stylowa zawieszka w kształcie koła. Ten model standardowej długości można regulować w zakresie od 42 do 47 cm.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy VA N218_X2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 4.00
Długość w centymetrach 43-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również