Naszyjnik złoty splot Książę Walii dwukolorowy

Biało - Żółte Złoto 585
4 200,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wyrazisty, a jednocześnie klasyczny. Widoczny z daleka, ale nie nachalny. Taki właśnie jest ten olśniewający naszyjnik złoty łańcuszkowy zakończony karabińczykiem oraz miniaturową zawieszką w kształcie serduszka przy zapięciu. Wyróżnia się pięknym, gęstym splotem powstałym przez łączenie się ze sobą kilku ogniw jednocześnie. Choć ogniwa są lekkie i delikatne, tworzą nietypowy wzór - niektóre z nich wykonano z białego złota. Część ogniw ozdobiono żłobieniami na krawędziach. Efektem jest gęsty splot typu Książę Walii (Prince of Wales) w nietypowym, zdobionym wydaniu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GZ N1030_X2
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 7.00
Długość w centymetrach 45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również