Pierścionek srebrny z cyrkoniami pozłacany

Żółte Srebro 925
od 85,00 zł

Opis Produktu

Ten elegancki, pozłacany srebrny pierścionek wysadzany białymi, okrągłymi cyrkoniami, jest idealnym wyborem dla kobiet poszukujących subtelnej elegancji. Jego delikatna, połyskująca obrączka z najlepszej próby srebra 925 doskonale komponuje się z pozostałymi elementami kolekcji Diva, umożliwiając tworzenie osobistych i wyjątkowych zestawów biżuterii. To idealny dodatek dla tych, którzy chcą podkreślić swój styl delikatnym, ale wyrafinowanym blaskiem.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy AE 066_X2
Kruszec Srebro
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Kolekcja Diva

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również