Pierścionek srebrny z białym opalem

Białe Srebro 925

Opis Produktu

Ten pierścionek srebrny z białym opalem to symbol prawdziwie oryginalnego charakteru. Opal jako jeden z najbardziej luksusowych kamieni na świecie, wyróżnia się mleczną barwą i opalizującym połyskiem. Ma też w sobie dużo pozytywnej energii - to kamień mocy i kreatywności. Na klasycznej srebrnej obrączce pierścionka umieszczono owalny opal w oprawie w cztery łapki. Ten jednokamieniowy pierścionek srebrny to wspaniała ozdoba do casualowych, eleganckich stylizacji, które mają podkreślić wyjątkowy charakter swojej właścicielki.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy sw 341_x1
Kruszec Srebro
Próba 925
Waga w gramach 2.00
Kamień Opal
Kolor kamienia Biały
Kolekcja Opa

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również