Pierścionek złoty z brylantem

Białe Złoto 585
od 2 320,50 zł Regular Price 3 315,00 zł
-30%
3 315,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
3 315,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ciekawa forma oprawy dla klasycznego kruszcu i kamienia - oto właśnie on, wspaniały pierścionek złoty z brylantem, który tutaj prezentujemy. To prosta obrączka o płaskim profilu, która fantastycznie kontrastuje z V-kształtną oprawą. Wewnątrz niej umieszczono swobodnie brylant 0,11 ct. o czystości Si i barwie H, stojący wysoko na jakościowej liście kamieni szlachetnych. Intrygujący sposób oprawienia pozwala światłu jeszcze lepiej przenikać przez to oczko, prezentując je w całej okazałości.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy de 457d_x2_0.11
Kruszec Złoto
Kolor złota Biały
Próba 585
Waga w gramach 3.20
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również