Pierścionek złoty z zielonym kamieniem i cyrkoniami

Żółte Złoto 585
od 2 135,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Nasz pierścień złoty o próbie 585 z dużym zielonym kamieniem to esencja elegancji w stylu vintage. Duży zielony kamień, w kształcie kwadratu, umieszczony jest w precyzyjnej oprawie w łapkach. Otoczony jest małymi białymi kamieniami, które dodatkowo podkreślają jego niepowtarzalność. Styl vintage tego pierścionka manifestuje się nie tylko w kształcie kamienia, ale także w mniejszych cyrkoniach umieszczonych na obrączce, tworząc unikalny i oryginalny design. Daj sobie prawdziwie wyjątkowy akcent, nosząc elegancję i lśnienie naszego pierścionka złotego z zielonym kamieniem. Spraw, aby każdy moment był niezapomniany, nosząc tę biżuterię, która przyciąga uwagę i emanuje klasą.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GZ 1142_X2
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biało - Zielony

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również