Naszyjnik srebrny z serduszek pozłacany

Żółte Srebro 925
285,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Prosty motyw serduszek z delikatnym żłobieniem na powierzchni fantastycznie sprawdzi się jako sposób na wyznanie miłości ukochanej osobie z okazji Walentynek. Segmenty naszyjnika składają się z małych serduszek łączących się spójnie ze sobą. Tworzą one ciekawy, bo bardzo romantyczny motyw, który jednak staje się dobrze widoczny dopiero z bliska. Z daleka prezentuje się pięknie jako okalający szyję, długi na zaledwie 42/45 cm element biżuterii. Naszyjnik srebrny w kolorze żółtym, różowym lub białym to wspaniała ozdoba dla kobiet romantycznych, ceniących sobie prostotę biżuterii.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he n040_x3
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 7.50
Długość w centymetrach 42.5-48

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również