Naszyjnik srebrny koło pozłacany

Żółte Srebro 925
175,00 zł

Opis Produktu

Minimalizm w rozmiarze i formie - to właśnie cechuje ten naszyjnik, dzięki któremu staje się on nieodłącznym elementem biżuterii dla wielu kobiet kochających uniwersalny design pozwalający na łączenie biżuterii w dowolny sposób ze stylizacjami. Na drobnym łańcuszku typu ankier o długościach od 40 do 45 cm zawieszono wisiorek w kształcie koła z zawieszką przypominającą gładki pręcik. Ten wyrób dostępny jest w kolorze żółtego złota lub białym i wykonany w całości ze srebra próby 925.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy va n071_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.00
Długość w centymetrach 40-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również