Zawieszka srebrna ażurowa

Białe Srebro 925
195,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta subtelna zawieszka srebrna okrągła to model o bardzo prostej budowie. W jej wnętrzu wycięte zostały ażurowe wzory przypominające nieco motywy roślinne. Taka ponadczasowość sprawia, że tę zawieszkę z powodzeniem można nosić na wiele różnych okazji - a przy tym sprawdzi się ona jako dodatek do wielu różnych strojów oraz innych elementów biżuterii. Warto ten fakt wykorzystać, tworząc niecodzienne zestawienia z jej użyciem!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy el w023_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 4.00
Długość w centymetrach 4.8
Szerokość w centymetrach 3.8
Średnica w centymetrach 3.8
Kolekcja Air

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również