Zawieszka złota serce medalik z wizerunkiem Matki Boskiej

Białe Złoto 585
370,00 zł

Opis Produktu

Nowoczesna, efektownie zdobiona zawieszka złota w kształcie serca może stać się wspaniałą pamiątką Komunii Świętej, podarowana jako prezent od rodziców chrzestnych. Ten subtelny medalik z ciekawym zdobieniem na powierzchni i wizerunkiem Matki Boskiej wewnątrz to sposób na to, aby podkreślić swoje przywiązanie do wiary w bardzo wyrazisty sposób. Wykonany z białego kruszcu próby 585 medalik jest najczęściej wybieranym podarunkiem na tę wyjątkową okazję.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms w094_x2
Kruszec Złoto
Kolor złota Biały
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Długość w centymetrach 1.9
Motyw Medalik
Kolekcja Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również