Zawieszka z białego złota z Matką Boską

Białe Złoto 585
500,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta nowoczesna zawieszka z białego złota z Matką Boską to wspaniały sposób na klasyczny medalik wręczany tradycyjnie z okazji Komunii Świętej lub chrzcin. Ten model to wizerunek Matki Boskiej zamknięty w kształcie kropli, wykonany z białego złota. Zawieszka ta dostępna jest także w wersji z żółtego złota. To wspaniały model biżuterii o symbolicznym wymiarze, którą warto połączyć z delikatnym cienkim łańcuszkiem.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms w551_x2
Kruszec Złoto
Kolor złota Biały
Próba 585
Waga w gramach 0.80
Długość w centymetrach 1.7
Szerokość w centymetrach 0.9
Średnica w centymetrach 0.9
Motyw Medalik
Kolekcja Chrzest, Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również