Zawieszka złota ważka z cyrkoniami biało-niebieska

Żółte Złoto 585
4 695,00 zł

Opis Produktu

Ta przepiękna złota zawieszka z cyrkoniami została wykonana z kruszcu próby 585 w kolorze żółtym, który wspaniale równoważy chłodny kolor cyrkonii. Ma kształt dużej ważki, której skrzydła i tułów ozdobiono cyrkoniami w kolorze białym i niebieskim. Ta wspaniała ozdoba z pewnością przypadnie do gustu paniom, które nie boją się odważnych wzorów.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy tl w038_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 9.40
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biało - Niebieski
Długość w centymetrach 7
Szerokość w centymetrach 5.8
Średnica w centymetrach 5.8
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również