Zawieszka złota medalik z Matką Boską

Żółte Złoto 585
965,00 zł

Opis Produktu

Ten wykonany ze złota medalik to wspaniała, owalna zawieszka złota z Matką Boską. Bardzo misternie wykonany wizerunek wyryty na powierzchni medalika sprawia, że ta biżuteria jest nie tylko bardzo wartościowa pod względem symboliki, ale również ponadczasowo piękna. Wykonano ją z żółtego złota próby 585 - dostępna jest również wersja z białego złota, która wygląda nieco bardziej subtelnie. Medalik idealnie sprawdzi się jako rodzaj indywidualnej biżuterii do noszenia na co dzień jako symbol wiary.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms w279_x2
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.30
Długość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 1.5
Średnica w centymetrach 1.5
Motyw Medalik

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również