Zawieszka złota z brylantem Róża dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
3 690,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Olśniewający brylant w delikatnej oprawie pozwalającej wyeksponować jego piękno to sposób na to, aby Twoja stylizacja było jeszcze bardziej elegancka. Ta zawieszka złota z brylantem pasuje w zasadzie do wszystkiego - jest niewielka i prosta, a zarazem niezwykle kunsztownie wykonana. Zadbano w niej o właściwą oprawę dla szlachetnego przejrzystego kamienia - po to, aby jak najlepiej podkreślić jego diamentowy szlif i doskonałą przejrzystość.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy de róża zawieszka_x1_0.16
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.50
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały
Masa karatowa 0.160
Barwa brylantu H
Czystość brylantu SI
Długość w centymetrach 1
Kolekcja Ogród miłości

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również