Zawieszka złota z krzyżyk

Żółte Złoto 585
1 550,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta prosta zawieszka złota z krzyżem w nowoczesnym stylu to model cechujący się wyjątkową prostotą. Połączono w nim motyw gładkiego złota z lekkim efektem szczotkowania, który jeszcze lepiej podkreśla wizerunek ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. To zawieszka nie tylko wykonana ze szlachetnego kruszcu próby 585, ale również o bardzo specjalnym znaczeniu. Będzie doskonała jako prezent komunijny dla dziewczynki lub chłopca, ale również jako osobisty drobiazg do noszenia na co dzień podkreślający przywiązanie do wiary.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs w1427_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.50
Długość w centymetrach 3.5
Szerokość w centymetrach 2
Średnica w centymetrach 2
Motyw Krzyżyk

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również