Zawieszka złota serce dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
745,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Choć kształt tej zawieszki jest zupełnie typowy dla biżuterii o romantycznym wydźwięku, to jej sposób wykonania można zaliczyć do bardziej finezyjnych. Ta złota zawieszka wykonana z luksusowego kruszcu próby 585 w kolorze żółto białym ma postać niewielkiego serduszka. Z tego powodu idealnie sprawdza się jako prezent na Walentynki. Nieregularny kształt tego serca, a także jego budowa przypominająca kołnierz lub wstążkę sprawiają, że ta ozdoba jest bardzo charakterystyczna, ale zarazem prosta. Doskonale nadaje się więc do noszenia na co dzień.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy KG W040_X2
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Długość w centymetrach 1.7
Szerokość w centymetrach 1.6
Średnica w centymetrach 1.6
Motyw Serce

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również