Zawieszka złota mandala z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
2 135,00 zł

Opis Produktu

Ta wspaniała złota zawieszka z cyrkoniami wykonana z kruszcu żółtego próby 585 to bardzo fantazyjny, a przy tym symboliczny dodatek do stylizacji. Ma ona kształt mandali - wielokolorowego motywu artystycznego z buddyzmu o sporym znaczeniu symbolicznym. Jako biżuteria jest po prostu piękna i barwna, stanowi więc doskonały element ozdobny dla kobiet lubiących kolory. Mandala wyróżnia się ciekawym, misternym wzorem ażurowym oraz zdobieniami z cyrkonii w kolorach czarnym, purpurowym i ciemnozielonym.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w077_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Multikolor
Długość w centymetrach 3.3
Szerokość w centymetrach 2.8
Średnica w centymetrach 2.8

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również