Kolczyki złote ważki z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
245,00 zł

Opis Produktu

Delikatny motyw ważki na tych kolczykach to świetny pomysł na podkreślenie dziewczęcego uroku letniej damskiej stylizacji lub jako prezent dla dziewczynki. Wygodny sztyft ułatwia zdejmowanie i zakładanie, a drobny element ze złota żółtego próby 585 jest bardzo uroczy. Wewnątrz umieszczono cyrkonie dostępne w różnych kolorach. Wybierając ten model kolczyków można cieszyć się subtelnością i urokiem tego ponadczasowego, pięknego i jakże kolorowego motywu letniego owada!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ta k031_x2
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.60
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biało - Różowy
Wysokość w centymetrach 0.5
Szerokość w centymetrach 0.7
Średnica w centymetrach 0.7
Kolekcja Chrzest, Dziecko, Komunia, Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również