Łańcuszek złoty splot Ankier

Biało - Żółte Złoto 585
710,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten uniwersalny złoty łańcuszek na szyję to skromna, prosta propozycja Jubiler Schubert na nadchodzące lata. Prezentuje się on nadzwyczaj prosto i skromnie - a zatem idealnie współgra z najmodniejszym dziś minimalistycznym trendem modowym. To cienki, delikatny łańcuszek z żółtego złota o splocie typu ankier. Może być ozdobą sam w sobie, ale również jednym z wielu jednocześnie noszonych naszyjników lub bazą do ulubionych wisiorków. Cena produktu zależy nie tylko od jego długości, ale także wagi - sprawdź w szczegółach produktu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms ch109_x1-50-1.2
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Długość w centymetrach 50
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 0.1

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również