Pierścionek złoty z brylantem

Biało - Żółte Złoto 585

Opis Produktu

Subtelność tego pierścionka to prawdziwe arcydzieło sztuki jubilerskiej. Złoto próby 585 w kolorze żółtym, białym lub dwukolorowe, w piękny sposób otacza brylant w centralnym punkcie. Obrączka o gładkich krawędziach nieznacznie podnosi się, by stworzyć U-kształtne zagłębienie, w które wpuszczono maleńki brylant o okrągłym szlifie. Kamień ma masę od 0,16 ct. i przybierać różne rozmiary. Taki model świetnie pasuje kobietom, które cenią sobie minimalizm, ale w luksusowym wykonaniu - gdyż zarówno kruszce, jak i brylanty o barwie H i czystości Si to surowce najwyższej jakości, posiadające stosowne certyfikaty.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy de 9d_x1_0.16
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.70
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również