Kolczyki srebrne kółka

Białe Srebro 925
45,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te urocze małe kolczyki koła srebrne o średnicy 1,3 cm z chowanym sztyftem to jeden z tych modeli, które bardzo często można spotkać na uszach kobiet, ale i mężczyzn. To klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Te kolczyki uwielbiają ozdabiać ucho samotnie, ale świetnie prezentują się również w towarzystwie innych kółek w różnych rozmiarach, kolczyków punktowych, nausznic i wszelkich innych rodzajów biżuterii nausznej. Są idealne, jeśli szukasz czegoś subtelnego, co można nosić na co dzień bez zdejmowania do snu, czy bez prób dopasowywania do różnych stylizacji nakładanych w ciągu dnia!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k096a_x1-1.3-0.3
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 0.30
Wysokość w centymetrach 1.3
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 1.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również