Kolczyki srebrne kółka pozłacane

Żółte Srebro 925
45,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te urocze małe kolczyki koła srebrne wykonane w kolorze złotym, to bardzo ciekawa propozycja uniwersalnej biżuterii, którą można z powodzeniem nosić przez cały dzień, nawet gdy lubi się często zmieniać fryzury i stroje. Jest to jeden z najbardziej ponadczasowych modeli kolczyków, które wiele kobiet na świecie lubi mieć w różnych wersjach rozmiarowych w swoich szkatułkach. Mają one 1,3 cm średnicy, a zatem pięknie okalają ucho i nie przytłaczają, jeśli lubisz nosić w uszach więcej niż jeden kolczyk.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k096a_x2-1.3-0.3
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 0.30
Wysokość w centymetrach 1.3
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 1.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również