Kolczyki srebrne koła ze wzorem

Białe Srebro 925
220,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te wyjątkowe nowoczesne kolczyki srebrne koła średniej wielkości wyróżniają się efektownym półokrągłym profilem, dzięki któremu najlepiej wyglądają oglądane od przodu. Kolczyki wykonano ze srebra, a ich powierzchnię zdobią wspaniałe tłoczenia w kwadratowy wzór. Dzięki nim biżuteria prezentuje się naprawdę intrygująco i doskonale uzupełni niejedną współczesną stylizację. Kolczyki posiadają zapięcie na zatrzask zapinany od góry - bardzo lubiane przez kobiety z uwagi na wygodę zakładania.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k263_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 5.00
Wysokość w centymetrach 3
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również