Kolczyki srebrne koła ze wzorem pozłacane

Żółte Srebro 925
220,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te piękne kolczyki srebrne pozłacane koła to model, który uwielbiają kobiety na całym świecie, ale w wersji dostępnej tylko w sklepie Jubiler Schubert. To średniej wielkości koła o półokrągłym profilu, z szeroką krawędzią. Jest ona wspaniale zdobiona tłoczeniami we wzór z kwadratami, które pięknie błyszczą w świetle i dają super efekt wizualny. Kolczyki wykonano ze srebra w kolorze żółtym - to sprawia, że wydają się być bardzo luksusowe, a przez to świetnie pasują do wielu eleganckich stylizacji wieczorowych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k263_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 5.00
Wysokość w centymetrach 3
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również