Kolczyki srebrne heksagony wiszące pozłacane

Żółte Srebro 925
65,00 zł

Opis Produktu

To niebanalna propozycja Jubiler Schubert, która idealnie wpasuje się w klimat niejednej nowoczesnej imprezy. Kolczyki srebrne pozłacane wiszące wykonane w żółtym kolorze mają bardzo fantazyjny kształt i prezentują się zjawiskowo na uszach. To trzy połączone ze sobą heksagony, które zawieszone są swobodnie, dzięki czemu mogą poruszać się względem siebie przy każdym ruchu głową. Zawieszono je na wygodnym sztyfcie, a ich lekka, subtelna konstrukcja sprawia, że niezwykle wygodnie się je nosi, nawet podczas zwariowanych imprez.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k252_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 1.00
Wysokość w centymetrach 3.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również