Kolczyki srebrne heksagony wiszące

Białe Srebro 925
65,00 zł

Opis Produktu

Te niezwykle proste, minimalistyczne kolczyki srebrne wiszące, mają w sobie mimo wszystko coś z szaleństwa. Składają się z trzech lekkich, połączonych ze sobą heksagonów, tworzących długi wiszący motyw. Elementy te są złączone ze sobą swobodnie, dlatego poruszają się względem siebie przy każdym ruchu, co sprawia, że kolczyki są naprawdę wyjątkowe. Wykonano je ze srebra i zakończono wygodnym, klasycznym sztyftem, dzięki któremu zyskują tę wyjątkową, wiszącą postać.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k252_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.00
Wysokość w centymetrach 3.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również