Kolczyki srebrne z czarnym kamieniem pozłacane

Żółte Srebro 925
115,00 zł

Opis Produktu

Te efektowne kolczyki srebrne pozłacane wiszące to model przeciągany, który charakteryzuje się obecnością na łańcuszku trzech charakterystycznych elementów. Mają one kształt czterech płatków, a wypełnione zostały czarnym kamieniem naturalnym o gładkim szlifie. To sprawia, że przykuwają uwagę, ale są też bardzo ponadczasowe i idealnie odzwierciedlają współczesne trendy. To model, który zachwyca swoim kształtem i kolorystyką - warto go mieć!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ae k114_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Rodzaj Wykończenia Emalia
Wysokość w centymetrach 7
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 0.5
Kolekcja Diva

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również