Naszyjnik srebrny kwiatek z czarnymi koralikami

Białe Srebro 925
175,00 zł

Opis Produktu

Czteropłatkowy kwiat jako motyw przewodni elementu ozdobnego sprawia, że ten naszyjnik srebrny z koralikami prezentuje się naprawdę nowocześnie - jest to jeden z najmodniejszych, a przy tym ponadczasowych wzorów. W biżuterii tej wykorzystano fasetowane koraliki z czarnego kamienia naturalnego, uzupełnione o srebrne kuleczki, które dodatkowo podkreślają jakość tej kolii. To model, którym z powodzeniem uzupełnisz niejedną wieczorową i koktajlową kreację.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy AE N104_X1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Długość w centymetrach 42-47
Kolekcja Diva

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również