Kolczyki złote splecione ogniwa

Żółte Złoto 585
2 820,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te wyjątkowe kolczyki złote wiszące nawiązują do bardzo modnego współcześnie trendu, w którym popularne sploty łańcuszków umieszcza się nie tylko jako naszyjniki i bransoletki. Trzy niewielkie ogniwa i jedno podłużne splecione ze sobą na płasko wykonano z żółtego złota, który jeszcze bardziej podkreśla ich ponadczasowy i szlachetny charakter. Kolczyki zawieszone na biglu angielskim są niezwykle wygodne w codziennym zakładaniu i noszeniu - z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie poszukującej czegoś ekstra do swojej szkatułki na biżuterię.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU K145_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.70
Wysokość w centymetrach 6.5
Kolekcja Blisko Ciebie

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również